Timemanagement in het lab: meer rust en efficiëntie - Labinsights

Timemanagement in het lab: meer rust en efficiëntie

icon.highlightedarticle.dark Management
Laatste wijziging: 4 oktober 2024
Timemanagement in het lab
Timemanagement in het lab | Foto: Centrum Bioscience en Diagnostiek - Hogeschool Leiden

De werkzaamheden van de analist breiden zich uit en op het lab zijn andere vaardigheden nodig dan voorheen. Er is steeds meer werk en er wordt steeds meer verwacht op het gebied van efficiënt werken, administreren, samenwerken, adviseren en communiceren. Het CBD, Centrum Bioscience en Diagnostiek van Hogeschool Leiden, heeft daarom de tweedaagse training Timemanagement in het lab ontwikkeld. Speciaal voor iedereen die werkt in een laboratorium en hier tegenaan loopt.

De cursus biedt veel theorieën en direct toepasbare praktische tips. Er wordt gefocust op de uitdagingen waar wij als cursisten tegenaan lopen en hoe we die effectief kunnen oplossen. De inhoud was niet alleen van hoge kwaliteit, maar ook erg leuk.” – Nynke Moelijker, cursist

De eerstvolgende training Timemanagement in het lab start op 19 november 2024. Wil je verzekerd zijn van een plek? Schrijf je in vóór 25 oktober 2024.
Er zijn maximaal 12 plaatsen beschikbaar.

Meer informatie en inschrijven icon.arrow--dark

Geschreven door

Logo van:Timemanagement in het lab: meer rust en efficiëntie

Centrum Bioscience en Diagnostiek - Hogeschool Leiden

Centrum Bioscience en Diagnostiek (CBD), toonaangevend in het opleiden van laboratoriumprofessionals, ontwikkelt, organiseert en geeft kwalitatief hoogwaardige nascholingen binnen het vakgebied life science en health. Met toepasbare vakkennis kunnen organisaties... Lees meer