Uw magazijn opruimen? Geef uw chromatografie instrument een 2de leven - Labinsights

Uw magazijn opruimen? Geef uw chromatografie instrument een 2de leven

icon.highlightedarticle.dark Management
232 bekeken 1 juni 2023
Labrecycling
Labrecycling | Foto: Labrecycling
Article image of: Uw magazijn opruimen? Geef uw chromatografie instrument een 2de leven
Verkoop uw gebruikte chromatografie instrument aan Labrecycling | Foto: Labrecycling
Article image of: Uw magazijn opruimen? Geef uw chromatografie instrument een 2de leven
Namens de kant van Labrecycling bedankt | Foto: Labrecycling
Article image of: Uw magazijn opruimen? Geef uw chromatografie instrument een 2de leven
Ja, ik geef mijn HPLC een 2de leven | Foto: Labrecycling
Article image of: Uw magazijn opruimen? Geef uw chromatografie instrument een 2de leven
Verkoop uw GC aan Labrecycling | Foto: Labrecycling

Wij zijn op zoek naar de volgende chromatografie instrumenten of modules HPLC, GC/MS, AAS, ICP/MS en LC/MS.

Heeft u van de merken: Shimadzu, Varian, Agilent of Thermo Scientific een ongebruikte chromatograaf staan, neem dan contact op met Labrecycling.

Ja, het is dan eindelijk zo ver, de zon schijnt weer in Nederland. En dat betekent grote opruiming en schoonmaak. Heeft u nog ongebruikte chromatografie instrumenten staan? Verkoop of doneer deze dan aan Labrecycling. Gooi het niet weg, maar geef het een 2de leven.

Geef uw oude chromatografie instrument een 2de kans

Het is super fijn om een ander laboratorium in Afrika, Azië of het Midden-Oosten te helpen aan een analytisch systeem, dat hier al is afgeschreven. Labrecycling maakt mensen content met uw oude systeem. En weet u, samen met u delen mee aan een circulaire economie. Wij zeggen dan ook vaak, het is een win-win-win situatie.

Nu denkt u vast, jullie zijn niet de enigen… nee dat klopt! Met onze kennis en vele connecties over de hele wereld, welke wij hebben opgedaan in ruim 17 jaar, maakt ons een betrouwbare partner.

U ontvangt een mooi bedrag voor uw gebruikte chromatografie apparatuur en wij zorgen ervoor dat anderen er nog veel werkplezier aan beleven.

Welke chromatografie apparatuur kunt u Labrecycling aanbieden?

Afgelopen tijd hebben wij bijvoorbeeld de volgende systemen aangekocht en herplaatst:

  • Varian GC-MS 3800/2200
  • Perkin Elmer Optima 8300
  • Waters Acquity H Class
  • Agilent ICP-MS 7700 series
  • Thermo Nano LC
  • Agilent 1100 series/1200/ 1260 series
  • Shimadzu LC20
  • Agilent en Varian AAS

Labrecycling helpt u met uw magazijnopruiming

Wat wij van u vragen, is een foto met korte omschrijving ons te WhatsAppen +31614122525 of te mailen. Het kost u maar een paar minuten. U hoort binnen een dag of wij het apparaat van u kunnen overnemen.

Stuur ons de volgende informatie:

  1. Welk fabricaat en model.
  2. Gedetailleerde foto of foto’s.
  3. Jaar van aanschaf.
  4. Wordt PC en software meegeleverd?

Labrecycling helpt u met opruimen icon.arrow--dark

Geschreven door

Labrecycling B.V.

Labrecycling is het Nederlandse bedrijf dat uw oude chromatografie instrument een 2de leven geeft Lees meer