QuEChERS bij GL Sciences - Labinsights

QuEChERS bij GL Sciences

icon.highlightedarticle.dark Tech & Analyse
Laatste wijziging: 8 mei 2023

Bij GL Sciences is het nu mogelijk om QuEChERS te bestellen. QuEChERS worden gebruikt om matrices in fruit en groente af te breken. Dit bevordert de detectie van pesticiden via gas chromatografie. De twee aangeboden methoden zijn de door de EU en de VS geaccordeerde methoden EN 15662 en AOAC 2007.01.

Bij GL Sciences proberen wij een zo breed mogelijk pakket aan zowel vloeistofchromatografiekolommen (InertSil, Inertsustain), gaschromatografiekolommen (Inertcap) als Sample Preparation Kits (Titansphere en QuEChERS) te kunnen leveren. Met het aanbieden van QuEChERS hopen wij onze afnemers beter tot dienst te kunnen zijn.

Geschreven door

Logo van:QuEChERS bij GL Sciences

GL Sciences B.V.

Leverancier voor de Chromatografie GL Sciences B.V. te Eindhoven is onderdeel van GL Sciences Inc. Japan. Onze eigen producten zijn voor de chromatografie markt en bestaan uit GC en HPLC kolommen, GC Multi Mode... Lees meer