Nieuw in Nederland: de OsmoPRO - Labinsights

Nieuw in Nederland: de OsmoPRO

icon.highlightedarticle.dark Tech & Analyse
37 bekeken Laatste wijziging: 8 mei 2023

De OsmoPRO is de nieuwste multi-sample osmometer van Advanced Instruments. De micro osmometer vervangt de Advanced 2020 en is vanaf februari verkrijgbaar in Nederland. De OsmoPRO brengt het meten van osmomaliteit naar het volgende niveau.

De osmometer levert een prefecte balans tussen analytische prestaties, gebruikersgemak en automatische processen. De OsmoPRO is bij uitstek geschikt voor laboratoria met midden tot hoge volumes aan samples. De osmometer heeft een touch screen, multi-sample capaciteiten en een laag volume aan samples nodig.

Meer zien icon.arrow--dark

Geschreven door

Hettich Benelux B.V.

Hettich Benelux, gevestigd in Geldermalsen, is gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren, installeren en onderhouden van klimaat- & laboratoriumapparatuur. In 2011 is Hettich Benelux ontstaan uit de fusie van Elbanton &... Lees meer