Voor laboratoria die grote aantallen labels printen, eventueel op verschillende materialen, introduceert Brady de nieuwe i7500. Deze printer beschikt over slimme technologieën en intuïtieve functies waarmee u kunt printen zonder verspilling en tijdrovende taken elimineert. Dit zorgt voor ongekend gebruiksgemak.
Dankzij de LabelSense-technologie wordt geen tijd verspild aan kalibreren of testen, en print u altijd direct op het allereerste label. Wisselen van labelrol of inktlint is nog nooit zo eenvoudig geweest dankzij de duidelijke aanwijzingen en het feit dat u geen aanpassingen hoeft te doen aan de sensor, snelheid of warmte-instelling. Bovendien centreren de printlinten automatisch.
Optioneel is de i7500 verkrijgbaar met een automatisch snijmes of een peel-functie met interne opwikkelaar. Uiteraard zijn voor de Brady i7500 vele typen labels beschikbaar die speciaal zijn ontworpen voor laboratoriumgebruik. Denk hierbij aan labels voor koudeopslag, cryo-opslag, PCR-vaatjes, autoclaaf, waterbaden of het gebruik van chemicaliën.
De Brady i7500 bespaart u tijd door de automatische instelling, minimaliseert verspilling met automatische labelherkenning en elimineert kalibratie met automatische aanpassingen.
Bekijk hier de Brady i7500